Kontakt

Puhastid OÜ kontor asub Angerja tee 40, Hüüru küla, Saue vald, Harjumaal (sissesõit Harkust Mati Kalapoe juurest). Siin asub ka meie tootmine ja pealadu. Olete alati oodatud tutvuma meie toodetega ning arutlema erinevate lahenduste üle. Tänu heale logistikale korraldame toodete tarne ka kõige keerulisematesse paikadesse mõistlike kuludega.

Madis Õunapuu
madis@puhastid.ee
+372 5322 5822

septikud, biopuhastid, väikepumplad

Jaanus Luts
jaanus@puhastid.ee
+372 50 84 330

trassimaterjalid, pumplad, erilahenedused

Andrus Stein
andrus@puhastid.ee
+372 52 00 444

biopuhastite projektimüük, sadeveesüsteemid

Madis-Õunapuu Jaanus-Luts Andrus-Stein
Marek Reinolt
marek@puhastid.ee
+372 52 36 745

erilahenduste projektimüük, eksport

Veigo Ulla
veigo@puhastid.ee
+372 51 89 543

pumplad ja pumbasüsteemid, erilahedused

Aavo Kadakas
aavo@puhastid.ee
+372 5308 9050

biopuhastite hooldus ja konsultatsioon

Marek-Reinolt Veigo-Ulla Aavo Kadakas

Kui otsustate meile külla tulla, siis oleks hea helistada ette. Hooajal on meie tööpõld tihti kontorist eemal.

Angerja tee 40, Hüüru küla, Saue vald, Harjumaa,
76911 Eesti
+372 5322 5822, +372 622 8000, e-mail: info(at)puhastid.ee
Reg. nr.: 12029405, KMKR: EE101425005, Pank: Swedbank, A/a: EE572200221051242670