Klienditeenindus iga päev: +372 5322 5822

Anaeroobsed septikud

Biofiltriga septik on nn. klassikalise kolmekambrilise septiku edasiarendus, millel on suurem koormustaluvus ning kõrgem puhastustulemus. Mida parem puhastustulemus on septikul, seda pikemat eluiga on oodata ka filterväljakul.
CE sertifikaat CE sertifikaat
Ilma elektrita Ilma elektrita
Iseankurduv mahuti Iseankurduv mahuti
Lihtne hooldada Lihtne hooldada
Vastab keskkonnanõuetele Vastab keskkonnanõuetele
Alates 1 582,56 € 1 318,80 €
Saadavus: Laos
Bioloogilise filtersüsteemiga septik on uudne ja võimekas lahendus olmereovee käitlemiseks. Septiku mahuti moodustab suure settekambri ning mahutis paikenv filtersüsteem sisaldab kandurmaterjali biokile tekkimiseks. Septikut läbiv vesi settib mahutis ning enne pinnasefiltrisse suundumist läbib anaeroobse filtersüsteemi. 

Anaeroobse filtriga septiku eelised kolmekambrilise septiku ees:
Erinevalt kolemkambrilisest septikust annab biofiltriga septik kõrgema puhastustulemuse (BHT7 väheneb kuni 50%) ning seeläbi on pinnasefiltrile lasuv reostuskoormus oluliselt väiksem. Väiksem reostuskoormus tähendab aga pikemat eluiga pinnasefiltrile. Tänu oluliselt suuremale läbilaskevõimele on kõige väiksem 2700l biofiltriga septik võrreldav 5m3 kolmekambrilise septikuga. Seega suuremad pered, asutused kuni 15inimest võiksid mõelda just biofiltriga septiku peale. 2700l mahuti paigladamine on samuti soodsam 5m3 mahuti paigaldusest.
Tähtsad parameetrid
Tootekood AS
Pikkus (cm) 0
Laius (cm) 0
Kõrgus (cm) 0
Kaal (kg) 0