Klienditeenindus iga päev: +372 5322 5822

Võtke ühendust

Puhastid OÜ kontor asub Angerja tee 40, Hüüru küla, Saue vald, Harjumaal (sissesõit Harkust Mati Kalapoe juurest). Siin asub ka meie tootmine ja pealadu. Olete alati oodatud tutvuma meie toodetega ning arutlema erinevate lahenduste üle. Tänu heale logistikale korraldame toodete tarne ka kõige keerulisematesse paikadesse mõistlike kuludega.

Kadri-Ly Miil
kadri-ly@puhastid.ee
+372 56 894 898
septikud, biopuhastid, sademeveekogujad ja turundus
Kristjan Võrno
kristjan@puhastid.ee
+372 534 41 811
biopuhastite projektimüük
Madis Õunapuu
madis@puhastid.ee
+372 566 38 403
septikud, biopuhastid, väikepumplad
Andrus Stein
andrus@puhastid.ee
+372 52 00 444
biopuhastite projektimüük, sademeveesüsteemid
Marek Reinolt
marek@puhastid.ee
+372 52 36 745
erilahenduste projektimüük, eksport
  Veigo Ulla
veigo@puhastid.ee
+372 51 89 543
pumplad ja pumbasüsteemid, erilahedused
 Aavo Kadakas
aavo@puhastid.ee
+372 530 89 050
biopuhastite hooldus ja konsultatsioon

Võtke ühendust
Kontakt Kirjeldus

+372 622 8000

+372 5322 5822

info@puhastid.ee