Klienditeenindus iga päev: +372 5322 5822

Puhastid OÜ kontor asub Angerja tee 40, Hüüru küla, Saue vald, Harjumaal (sissesõit Harkust Mati Kalapoe juurest). Siin asub ka meie tootmine ja pealadu. Oled alati oodatud tutvuma meie toodetega ning arutlema erinevate lahenduste üle. Tänu heale logistikale korraldame toodete tarne ka kõige keerulisematesse paikadesse mõistlike kuludega.

Helina Saksniit
helina@puhastid.ee
+372 525 3921
müük, logistika ja turundus
Artjom Tšukardin
artjom@puhastid.ee
+372 5850 9676
Reoveepuhastite ja väikepumplate müük
 
Madis Õunapuu
madis@puhastid.ee
+372 566 38 403
Reoveepuhastite ja pumplate müük
Andrus Stein
andrus@puhastid.ee
+372 52 00 444
Reoveepuhastite ja sademeveesüsteemide projetkimüük
Marek Reinolt
marek@puhastid.ee
+372 52 36 745
erilahenduste projektimüük, eksport
Dmitri Shutov
dmitri@eccua.ee
+372 53004579
Reoveepuhastite ja trassi materjalide projektimüük
Tanel Tamre
tanel@puhastid.ee
+372 528 0770
Hooldustehnik

Võtke ühendust

Kontakt

+372 622 8000

+372 5322 5822

info@puhastid.ee