Klienditeenindus iga päev: +372 5322 5822

Immutustunnel Graf 130 Liitrit

Intregeeritud vooluhulga hajutiga madalam immutustunnel , mis sobib ideaalselt reoveepuhastitest väljuva vee ja sademevee immutuseks pinnasesse.
42,00 € 35,00 €
Saadavus: Laos
Multifunktsionaalne immutustunnel on sobilik lahendus nii  sadevee, biopuhastitest ja septikutes väljuva vee ning ka hallvee immutamiseks pinnasesse. Oluline on siinkohal jälgida, et tunnelid oleksid paigaldatu kuiva pinnasesse nii, et põhjavee maksimaalne  tase oleks vähemalt 100 cm immutuse algusest. Kui sellist osa kuiva pinnast ei ole, siis tuleb kaaluda immutuseks mulde ehitust.

Miks see hea on?
  • Vastupidav
  • Kerge ja lihtne paigaldus
  • Vähem kaevamist
  • Kauakestev
  • Üks moodul (11 kg) asendab mahutavuselt 36 meetrit drenaažitoru. Imbtunnelit kasutades säästate kaevamistöödele ning kruusale kulutatavat raha. Imbtunnel on soodne ja efektiivne vahend puhastatud reovee pinnasesse immutamiseks.

Imbtunneli moodulid paigaldatakse ühes reas või mitme liinina. Neid on lihtne sobitada konkreetsete tingimuste ja soovitud mahutusvõimega. Moodulite paigaldamine on lihtne, kiire ja muudetav. Imbtunneli moodul kaalub vaid 11 kg, mistõttu pole vaja ka erilisi paigaldusabivahendeid. Imbtunneli mooduleid on lihtne üksteisega ritta ühendada ning otsaplaatidega kinnitada.

NB! Otsaplaadid ei kuulu tunneli komplekti ja tuleb eraldi tellida!
Tähtsad parameetrid
Tootekood 410200
Pikkus (cm) 1190
Laius (cm) 500
Kõrgus (cm) 320
Kaal (kg) 5
Tootja otto Graf GmbH