Platin mahuti 1500l

Unikaalse konstruksiooniga madala paigaldusega väikemahuti. Platin mahuti on sobilik nii reovee, sademevee kui ka joogiveele!
CE sertifikaat CE sertifikaat
Iseankurduv mahuti Iseankurduv mahuti
Vastab keskkonnanõuetele Vastab keskkonnanõuetele
960,00 € 800,00 €
Saadavus: Laos
Platin mahuti on eriti lameda kujuga mahuti, mis on loodud paigaldamiseks kohtades, kus on oluline eriti madal paigaldussügavus. Sellisteks kohtadeks on näiteks väga kõrge pinnasevesi ning kohad, kus on raske kaevata sügavat kaevist (näiteks paesel pinnal). Siinkohal tasub ka arvestada, et mahuti kõrgem maksumus võib siiski lõpuks tema eeliseks osutuda, sest piikvasara töötund on väga kallis, suure kopa tranport treileril on kulukas, kaevisest välja kaevatud kivi vajab utiliseerimist.
Mahutid on konstrueeritud erakordselt tugevateks. Mahuti sees on läbivad tugisambad, mis takistavad mahuti läbivajumist kõrge pinnasevee korral.
Platin mahuteid on lihtne paigaldada, sest kaevise seinte kalle ei ole vajalik madala kaevise tõttu ning seeläbi väheneb oluliselt välja kaevatava pinnase maht. Mahutid on kaalult kerged, sobivad ka parkimisplatside alla paigaldamiseks ning on vastupidavad pinnasevee survele.
Tähtsad parameetrid
Tootekood 390000
Pikkus (cm) 2100
Laius (cm) 1250
Kõrgus (cm) 1015
Kaal (kg) 82
Tootja Otto Graf GmbH