Klienditeenindus iga päev: +372 5322 5822

Platin mahuti 3000l

Tugeva konstruksiooniga samastoestusega madalmahuti rasketesse paigaldustingimustesse (näiteks kivise pinna puhul või kõrge põhjavee puhul). Platin mahuti on sobilik ka joogiveele!
CE sertifikaat CE sertifikaat
Iseankurduv mahuti Iseankurduv mahuti
Usaldusväärne garantii Usaldusväärne garantii
Vastab keskkonnanõuetele Vastab keskkonnanõuetele
1 680,00 € 1 400,00 €
Saadavus: Laos
Platin mahuti on eriti lameda kujuga mahuti, mis on loodud paigaldamiseks kohtades, kus on oluline eriti madal paigaldussügavus. Sellisteks kohtadeks on näiteks väga kõrge pinnasevesi ning kohad, kus on raske kaevata sügavat kaevist (näiteks paesel pinnal). Siinkohal tasub ka arvestada, et mahuti kõrgem maksumus võib siiski lõpuks tema eeliseks osutuda, sest piikvasara töötund on väga kallis, suure kopa tranport treileril on kulukas, kaevisest välja kaevatud kivi vajab utiliseerimist.
Mahutid on konstrueeritud erakordselt tugevateks. Mahuti sees on läbivad tugisambad, mis takistavad mahuti läbivajumist kõrge pinnasevee korral.
Platin mahuteid on lihtne paigaldada, sest kaevise seinte kalle ei ole vajalik madala kaevise tõttu ning seeläbi väheneb oluliselt välja kaevatava pinnase maht. Mahutid on kaalult kerged, sobivad ka parkimisplatside alla paigaldamiseks ning on vastupidavad pinnasevee survele.
Tähtsad parameetrid
Tootekood 390001
Pikkus (cm) 2450
Laius (cm) 2100
Kõrgus (cm) 1050
Kaal (kg) 180
Tootja Otto Graf GmbH