One2Clean+ biopuhasti eramutele ja väikeettevõtetele

CE sertifikaat

Energiasäästlik

Vaikne

Soodsad käituskulud

Lihtne hooldada

Usaldusväärne garantii

Keskkonnasäästlik

Ilma elektrita

Kaugseire võimalus

15 aastane garantiid mahutile

10 aastane garantii mahutile

2 aastane garantii

Toodetud ja arendatud Saksamaal

Vastab keskkonnanõuetele

Koormustaluvus sõiduatuod

Koormustaluvus veoautod

Koormustaluvus murutraktorid

Ülevaade

One2Clean+ on Otto-Graf GmbH ja Klaro GmbH poolt välja arendatud populaarse biopuhasti One2clean edasiarendatud versioon, millel on varasemaga lisandunud koormustuvastus võimekus ning juhtautomaatika on peidetud mürasummutava kesta alla. Väikseim puhasti on projekteeritud kuni 3-le elanikule ning suurim on mõeldud kuni 70-le elanikule.

Miks see hea on

  • Iseankurduv mahuti
  • Madal energiatarve
  • Lihtne paigaldus
  • Madalad käitus- ja hoolduskulud

One2Clean+ on edasiarendus ennast tõestanud annuspuhasti tehnoloogiast (SBR) olles madalate käituskuludega ning kõrge puhastustulemusega. One2Clean+ biopuhasti on toodetud Saksamaal ja testitud PIA labori poolt. Puhasti toodetakse iseankurduva mahuti Carat RS ja Carat XXL baasil, millesse paigaldatakse õhkliftide süsteem ja aeraator. Seadme tööd juhib nutikas automaatika, mis käitab tsükliliselt õhupuhurit.

Täpsustavad küsimused ja vastused

Tööpõhimõte
One2Clean+ kasutab kolme puhastusfaasi. Ühes ööpäevas tehakse kaks puhastustsüklit. Reovee puhastamine – Reovesi siseneb otse puhastuskambrisse isevoolselt. Samaaegselt töötab ka õhupuhur, mis pumpab õhku mahutisse ning peenmullide abil seotakse reovesi hapnikuga. Mikroorganismid alustavad bioloogilist puhastust koheselt. Settimise faas – Peale õhustamisfaasi peatamist juhtsüsteemi poolt vajub aktiivmuda mahuti põhja. Puhastatud vesi tõuseb mahutis ülespoole. Selleks, et vähendada peale voolava vee tõttu settefaasis puhastatud vee ja reovee segunemist on settefaasid viidud kellaaegadele, mil pealevoolu tõenäosus on väikseim. Puhastatud vee väljapumbe – Puhastatud vesi pumbatakse suublasse ning puhastusprotsess võib alata algusest.
Kui pikk on oodatav eluiga?
Reeglina eeldatakse, et taristu peab vastu 30-50 aastat.
Kuidas ma tean, et minu biopuhasti töötab nõuetekohaselt?
Kõik meie väikepuhastid on varustatud integreeritud proovivõtupaagiga. Mõistliku intervalliga tasub sealt võtta läbipaistvasse anumasse veeproov ning hinnata seda visuaalselt. Kui proovivõtupaagis olev vesi on läbipaistev, seteteta, ilma tugeva värvuseta ning ei erita iseloomulikku lõhna, siis pole muretsemiseks põhjust. Samuti on juhtsüsteemil olemas heli- ja valgusalarm, mis annavad häiretest märku.
Kui pikk on oodatav eluiga?
Reeglina eeldatakse, et taristu peab vastu 30-50 aastat.
Kui tihti vajab hooldust ja kes seda pakub?
Nagu iga tehniline seade vajab ka biopuhasti omaniku järelvalvet ning korra aastas hooldust. Hoolduse käigus vaadatakse üle seadme tehnilised osad ning puhastatakse seadme settemahuti.
Kui suur on püsikulu?
Teeme lihtsa arvutuse enamlaevinud biopuhasti one2clean 5 andmete alusel. One2clean 5 ööpäevane maksimaalne enrgiatarve on 0,6kWh/d. Kui arvutame energia keskmiseks maksumuseks 12 senti/kWh, siis on max. ööpäevane kulu 7,4 senti.
Kui keeruline on paigaldus ja mida pean selle kohta teadma?
One2clean biopuhasti paigaldus käib Carat S mahuti paigaldamise põhimõtete järgi. Seademe süsteem ja automaatika on ettevalmistatud ning tuleb vaid vooluvõrku ühendada. Seadmetega on kaasas kasutus- ja käitusjuhend.
Ma ei leidnud oma küsimusele siit vastust
Anna meile oma soovist teada lehe all oleva kontaktivormi kaudu (kiri saadetakse andrus@puhastid.ee aadressile) või helista +372 5322 5822.