Veebipoe Puhastid.ee omanik on Puhastid OÜ (registrikood 12029405), asukohaga Angerja tee 40, Hüüru, 76911, Saue vald, Harjumaa, Eesti.

Müügilepingu kehtivus, kauba- ja hinnainfo

Müügitingimused kehtivad Veebipoest kaupade ostmisel.

Puhastid OÜ müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde. Hinnale lisandub tasu kauba kättetoimetamise eest (va juhtudel kui käimas on kampaania või muu pakkumine).

Kauba kättetoimetamise tasu sõltub ostja asukohast ning kättetoimetamise viisist. Kättetoimetamise tasu kuvatakse ostjale tellimuse vormistamisel.

Teave kauba kohta on esitatud Veebipoes kauba juures (tootevaates).

Puhastid OÜ on kõik hinnad eurodes.

Tellimuse vormistamine/ostuprotsess

Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi, seda saate teha kas toote või kategooria vaatest. Tellimuse kiiremaks sooritamiseks ka tulevikus on teil võimalus registreeruda Puhastid.ee kliendiks. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida sobiv toodete kohaletoimetamise viis (registreerunud kliendi puhul need salvestatakse edaspidiseks kasutamiseks). Kohaletoimetamise hinnad on märgitud vastavate kohaletoimetamisviiside juurde ning kuvatud ka tellimuse ülevaates.

E-poes saab tasuda turvaliselt läbi järgnevate makseviiside:
- Eesti: Swedbank, SEB, Luminor, LHV, Coop Pank, Pocopay
- Läti: Swedbank, SEB, Citadele ja Luminor
- Leedu: Swedbank, SEB ja Luminor
- Soome: Aktia, Ålandsbanken, Danske, Handelsbanken, Nordea, Oma Säästopankki, Pohjola, POP Pankki, S-Pankki, Säästopankki
Makseid vahendab Maksekeskus AS.
Puhastid OÜ on isikuandmete vastutav töötleja, Puhastid OÜ edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-ile.

Kui olete valmis tellimuse eest tasumiseks vajutage Esita tellimus (sõnastus võib olla erinev) nupule.

Valides makseviisiks pangalingi suunatakse teid vastavasse panka makset sooritama, mille valisite eelnevalt. Jälgige pangapoolseid juhiseid ning kui makse sooritatud vajutage nupule „Tagasi kaupmehe juurde“ (sõnastus võib olenevalt pangast erineda) seejärel suunatakse Teid tagasi veebipoodi ning väljastatakse tellimuse kinnituse e-kiri.

Valides makseviisiks krediitkaardi suunatakse teid vastavasse keskkonda makset sooritama, mille valisite eelnevalt. Jälgige teenusepakkuja juhiseid ning kui makse sooritatud vajutage nupule „Back to merchant“ vmt (olenevalt keskkonnast), seejärel suunatakse Teid tagasi veebipoodi ning väljastatakse tellimuse kinnituse e-kiri.

Valides makseviisiks arvega/ülekandega sooritatakse tehing koheselt veebipoest lahkumata ning Teile väljastatakse e-kiri, kus on tellimuse ülevaade ning juhised panga ülekandega tasumiseks.

Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole.

Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.

Kohaletoimetamine

Kaupu saadetakse makselehel kuvatud riikidesse: Eesti, Soome, Läti, Leeduja

Tarnepartner : DSV ja Cargoson

Kauba saatmiskulud kannab ostja ning vastav hinnainfo on kuvatud saatmisviisi juures.

Kui tegu on suure kaubaga mis vajab tõstetehnikat, siis selle organiseerib Ostja.

Eestisisesed saadetised jõuavad üldjuhul ostja määratud sihtpunkti 3-7 tööpäeva jooksul alates müügilepingu jõustumist.

Erandlikel juhtumitel on õigus kaup kohale toimetada kuni 45 kalendripäeva jooksul.

Taganemisõigus

Pärast tellimuse kättesaamist on ostjal õigus veebipoes sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul [olenevalt toodetest ei pruugi ostjal taganemise õigust olla, vastavad tooted ja teenused tuleb sellisel juhul loetleda ning need peavad vastama võlaõigusseaduse § 53 lg-s 4 loetletud tingimustele].

Taganemisõigus ei kohaldu, kui ostjaks on juriidiline isik.

14-päevase tagastamisõiguse kasutamiseks ei tohi tellitud kaupa kasutada muul viisil kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks viisil nagu see on lubatud kauba testimiseks füüsilises poes.

Kui kaupa on kasutatud muuks otstarbeks kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks või sellel on kasutamise või kulumise märke, on Veebipoel õigus alandada tagastatavat tasu vastavalt kauba väärtuse vähenemisele.

Kauba tagastamiseks tuleb esitada kauba ostmisest taganemise avaldus ning saata see Veebipoe kontakt e-postile hiljemalt 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest.

Kauba tagastamise kulud kannab ostja, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjus seisneb asjaolus, et tagastamisele kuuluv asi ei vasta tellitule (nt vale või defektiga asi).

Ostja peab kauba tagastama avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud kauba vedajale.

Puhastid OÜ tagastab tagastatava kauba kättesaamisel ostjale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel arvates taganemisavalduse saamisest, kõik ostjalt lepingu alusel saadud tasud. Puhastid OÜ võib keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni on lepingu esemeks oleva asja tagasi saanud või kuni ostja on esitanud tõendid, et on asja tagasi saatnud, sõltuvalt sellest, kumb toimub varem.

Kui ostja on sõnaselgelt valinud Veebipoe pakutud kõige odavamast tavapärasest asja kättetoimetamise viisist erineva kättetoimetamise viisi, ei pea Veebipood tarbijale tagastama kulu, mis ületab tavapärase kättetoimetamise viisiga seotud kulu.

Puhastid OÜ on õigus taganeda müügitehingust ning nõuda ostjalt tagasi kaup, kui kauba hind veebipoes on eksituse tõttu märgitud oluliselt alla kauba turuhinna.

Pretensiooni esitamise õigus

Puhastid OÜ vastutab ostjale müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduse eest, mis oli olemas juba asja üleandmise hetkel ning mis ilmneb kuni kahe aasta jooksul, alates kauba üleandmisest ostjale sellest esimese kuue kuu jooksul asja üleandmisest ostjale eeldatakse, et puudus oli olemas juba asja üleandmise ajal. Vastava eelduse ümberlükkamine on Veebipoe kohustus.

Ostjal on õigus puuduse ilmnemisel pöörduda hiljemalt kahe kuu jooksul veebipoe poole, saates e-kirja aadressile epood@puhastid.ee või helistada telefonil: +372 5322 5822.

Puhastid OÜ ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast kauba üleandmist ostjale.

Kui Puhastid OÜ ostetud kaubal on puudused, mille eest Veebipood vastutab, parandab või asendab Veebipood puudusega kauba. Kui kaupa ei ole võimalik parandada ega asendada, tagastab Veebipood ostjale kõik müügilepinguga kaasnenud tasud.

Puhastid OÜ vastab tarbija esitatud kaebusele kirjalikult või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis 15 päeva jooksul.

Otseturustus ja isikuandmete töötlemine

Puhastid OÜ kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid (sh nimi, telefoninumber, aadress, e-post, pangarekvisiidid) ainult tellimuse töötlemiseks ning kauba ostjale saatmiseks. Veebipood edastab isikuandmeid veoteenust pakkuvale ettevõtetele selleks, et kohale toimetada kaupa.

Puhastid OÜ saadab ostjale uudiskirju ning pakkumisi ostja e-posti aadressile ainult juhul, kui ostja on selleks avaldanud soovi sisestades veebipoes e-posti aadressi või liitunud uudiskirjaga maksesooritamise protsessi ajal ning andnud teada oma soovist otsepostituse teadete saamiseks.

Ostjal on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest andes sellest teada e-posti teel või järgides pakkumisi sisaldava e-kirjas toodud juhiseid.

Vaidluste lahendamine

Kui ostjal on Veebipoe osas pretensioone, tuleb need saata e-kirja aadressile info@puhastid.ee või helistada telefonil: +372 5322 5822

Kui ostja ja Veebipood ei suuda lahenda vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Menetlustingimustega saab tutvuda ning avaldust esitada siin. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada ostja ja Veebipoe vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta.

Ostja võib pöörduda Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole.