4Rain madalmahuti 1500l

4Rain sarja mahutid on ideaalsed kogumaks sademevett või reovett. On loodud paigaldamiseks kohtades, kus on oluline eriti madal paigaldussügavus.
CE sertifikaat CE sertifikaat
Garantii mahutile 15 aastat Garantii mahutile 15 aastat
Lihtne hooldada Lihtne hooldada
Toodetud ja arendatud Saksamaal Toodetud ja arendatud Saksamaal
1 098,00 € 900,00 €
Saadavus: Laos
Lame disain vähese kaevetööde ja soodsama paigalduse jaoks.
Ainult 80 kg (1500 l) väikese kaalu tõttu on lihtne käsitseda otse ehitustööde auku.
  • Luuk on lapsekindel ja ligipääsetav.
  • 100% taaskasutatav materjal
  • 15-aastane garantii tootjalt
4Rain mahuti on eriti lameda kujuga mahuti, mis on loodud paigaldamiseks kohtades, kus on oluline eriti madal paigaldussügavus. Sellisteks kohtadeks on näiteks väga kõrge pinnaseveega kohad ning kohad, kus on raske kaevata sügavat kaevist (näiteks paesel pinnal). Siinkohal tasub ka arvestada, et mahuti kõrgem maksumus võib siiski lõpuks tema eeliseks osutuda, sest piikvasara töötund on väga kallis, suure kopa tranport treileril on kulukas, kaevisest välja kaevatud kivi vajab utiliseerimist.
Mahutid on konstrueeritud erakordselt tugevateks. Mahuti sees on läbivad tugisambad, mis takistavad mahuti läbivajumist kõrge pinnasevee korral.
4Rain mahuteid on lihtne paigaldada, sest kaevise seinte kalle ei ole vajalik madala kaevise tõttu ning seeläbi väheneb oluliselt välja kaevatava pinnase maht. Mahutid on kaalult kerged, sobivad ka parkimisplatside alla paigaldamiseks ning on vastupidavad pinnasevee survele.

PS! Mahuti sisaldab ka luuki!

 
Tähtsad parameetrid
Tootekood 295120
Pikkus (mm) 2100
Laius (mm) 1320
Kõrgus (mm) 750
Kaal (kg) 0
Tootja Otto Graf GmbH