Imbtunneli komplekt 7 mooduliga

Komplektis sisaldub 7 tunnelimoodulit, otsaplaadid, tuulutustoru koos mütsiga ja geotekstiil.
584,38 € 479,00 €
Saadavus: Laos
Multifunktsionaalne immutustunnel on sobilik lahendus nii  sadevee, biopuhastitest ja septikutes väljuva vee ning ka hallvee immutamiseks pinnasesse. Oluline on siinkohal jälgida, et tunnelid oleksid paigaldatu kuiva pinnasesse nii, et põhjavee maksimaalne  tase oleks vähemalt 100 cm immutuse algusest. Kui sellist osa kuiva pinnast ei ole, siis tuleb kaaluda immutuseks mulde ehitust.

Miks see hea on?
  • Vastupidav
  • Kerge ja lihtne paigaldus
  • Vähem kaevamist
  • Kauakestev
  • Üks moodul (11 kg) asendab ligikaudu 800 kg kruusa või mahutavuselt 36 meetrit drenaažitoru. Imbtunnelit kasutades säästate kaevamistöödele ning kruusale kulutatavat raha. Imbtunnel on soodne ja efektiivne vahend puhastatud reovee pinnasesse immutamiseks.

Imbtunneli moodulid paigaldatakse ühes reas või mitme liinina. Neid on lihtne sobitada konkreetsete tingimuste ja soovitud mahutusvõimega. Moodulite paigaldamine on lihtne, kiire ja muudetav. Imbtunneli moodul kaalub vaid 11 kg, mistõttu pole vaja ka erilisi paigaldusabivahendeid. Imbtunneli mooduleid on lihtne üksteisega ritta ühendada ning otsaplaatidega kinnitada.
Tähtsad parameetrid
Tootekood IE7
Pikkus (mm) 1160
Laius (mm) 800
Kõrgus (mm) 1100
Kaal (kg) 80
Tootja Otto Graf GmbH