Imbtunneli komplekt 5 mooduliga

Komplektis sisaldub 5 tunnelimoodulit, otsapladid, tuulutustoru koos mütsiga ja geotekstiil.
Energiasäästlik Energiasäästlik
Garantii 2 aastat Garantii 2 aastat
Iseankurduv mahuti Iseankurduv mahuti
Keskkonnasäästlik Keskkonnasäästlik
Koormustaluvus murutraktorid Koormustaluvus murutraktorid
Koormustaluvus sõiduautod Koormustaluvus sõiduautod
Koormustaluvus veoautod Koormustaluvus veoautod
Lihtne hooldada Lihtne hooldada
Soodsad käituskulud Soodsad käituskulud
Vaikne Vaikne
396,50 € 325,00 €
Saadavus: Laos
Multifunktsionaalne immutustunnel on sobilik lahendus nii  sadevee, biopuhastitest ja septikutes väljuva vee ning ka hallvee immutamiseks pinnasesse. Oluline on siinkohal jälgida, et tunnelid oleksid paigaldatu kuiva pinnasesse nii, et põhjavee maksimaalne  tase oleks vähemalt 100 cm immutuse algusest. Kui sellist osa kuiva pinnast ei ole, siis tuleb kaaluda immutuseks mulde ehitust.
Üks moodul (11 kg) asendab ligikaudu 800 kg kruusa või mahutavuselt 36 meetrit drenaažitoru. Imbtunnelit kasutades säästate kaevamistöödele ning kruusale kulutatavat raha. Imbtunnel on soodne ja efektiivne vahend puhastatud reovee pinnasesse immutamiseks.
Imbtunneli moodulid paigaldatakse ühes reas või mitme liinina. Neid on lihtne sobitada konkreetsete tingimuste ja soovitud mahutusvõimega. Moodulite paigaldamine on lihtne, kiire ja muudetav. Imbtunneli moodul kaalub vaid 11 kg, mistõttu pole vaja ka erilisi paigaldusabivahendeid. Imbtunneli mooduleid on lihtne üksteisega ritta ühendada ning otsaplaatidega kinnitada.
Tähtsad parameetrid
Tootekood IE5
Pikkus (mm) 1160
Laius (mm) 800
Kõrgus (mm) 910
Kaal (kg) 60
Tootja Otto Graf GmbH